AFRODITA Шампон со кокосово млеко за коса и тело, 1000 мл

AFRODITA Шампон со кокосово млеко за коса и тело, 1000 мл
123,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
007591C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Шампон за коса и тело со кокосово млеко
  • Хранлива и освежителна нега
  • Без силикони

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се