AFRODITA Шампон со коприва 1000 мл

AFRODITA Шампон со коприва 1000 мл
123,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006409C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампон за коса со коприва и пантенол против прекумерно опаѓање на косата.

Без силикони.

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се