ALCON Ao Sept Plus Раствор за леќи 360 мл

ALCON Ao Sept Plus Раствор за леќи 360 мл
757,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001229C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

АОSept Plus Раствор со HydraGlyde матрикс, наменет за длабинско чистење на сите типови на меки, тврди и полутврди леќи. HYDRAGLYDE MATRIX технологијата ги чува вашите леќи влажни и овозможува удобно носење 24/7.

Пакување: 360 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се