ALCON Opti Free Раствор за леќи, 355 мл

ALCON Opti-Free Express rastvor za kontaktni leki
ALCON Opti Free Раствор за леќи, 355 мл
771,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008704C
favorite_border

Опис на производот

Оpti Free Express претставува повеќенаменски раствор за леќи, кој освен што ги чисти и дезинфицира вашите леќи овозможува и долготрајна влажност. Наменет за сите видови меки леќи, вклучително и за чувствителни очи.

Пакување: 355 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се