ALKALOID Ехинал капки, 30 мл

Alkaloid Ehinl kapki
ALKALOID Ехинал капки, 30 мл
154,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
007581C
favorite_border

Опис на производот

Капките Ехинал претставуваат екстракт од надзeмен дел на Echinacea purpurea којшто содржи активни компоненти коишто помагаат за зголемување на одбранбената активност на организмот.

Капките Ехинал се препорачуваат :

  • За подобрување на одбранбената активност на организмот
  • За подобрување на нормалното функционирање на респираторниот систем
  • За подобрување на состојби, како замор, стрес, прекумерна физичка и психичка активност
  • За подобрување на нормалното функционирање на уринарниот систем

Пакување: 30 мл.

Содржина

Препорачана дневна доза:

Возрасни и деца постари од 12 години: 3 пати на ден по 30 капки. Се препорачува користење на капките во период од најмалку 7 дена. Не се препорачува користење подолго од 8 недели.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се