ALKALOID Gloss Универзални влажни марамчиња за домаќинство, 72 парчиња

ALKALOID Gloss Универзални влажни марамчиња за домаќинство, 72 парчиња
99,00 ден.
94,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
030385C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Универзални влажни марамчиња

Служат за брзо и лесно отстранување на секакви нечистотии и дамки од керамички, метални, пластични и од стаклени површини. Gloss влажните универзални марамчиња имаат потврдено антибактериско дејство. Сјајот кој го оставаат на исчистената површина, дава ефект на блескава чистота, а пријатниот мирис го освежува Вашиот дом. Gloss влажните универзални марамчиња со мирис на лимон.

Пакување: 72 влажни марамчиња.

Содржина

Начин на употреба: повлечете ја етикетата кај текстот „отворете тука“ и извадете од марамчињата. По секоја употреба, цврсто затворете ја етикетата, за да се задржи влажноста.

Внимание: да не се користат за лична хигиена. Да се избегнува контакт со оштетена и иритирана кожа. Да се чува вон дофат на деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се