ALKALOID Педацет шампон против вошки, 60 мл

Alkaloid Pedacet Anti Laser Shampoo sampon protiv Voski
ALKALOID Педацет шампон против вошки, 60 мл
157,00 ден.
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006510C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Ефикасно средство против вошки на главата и срамните вошки. Содржи природен пиретрин кој не е токсичен за човекот и за топлокрвните животни. Пиретринот во комбинација со останатите компоненти го олеснува чистењето на косата и таа останува чиста. Приспособен е за сите типови коса.

Пакување: 60 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се