ALKALOID Вал лак за коса, 1000 мл

ALKALOID Вал лак за коса, 1000 мл
263,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030008C
favorite_border

Опис на производот

Погоден за сите типови коса, ја зајакнува косата и го нагласува нејзиниот природен волумен и форма. Иновативната формула за лак за коса „Вал“ и дава сила и сјај на косата, без оглед на сезоната.

Кога се нанесува, косата е природно обликувана и не е вкочанета.

Може да се нанесува и на сува и влажна коса.

Пакување: 1 л

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се