ALLGA SAN Мобил Арника гел, 100 мл

ALLGA SAN Мобил Арника гел, 100 мл
311,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
014388C
favorite_border

Опис на производот

Allga San Арника гелот продира длабоко во кожата ја намалува напнатоста и болките.

Се користи кај:

  • Kонтузија, тапи повреди, истегнувања и исчашувања
  • Помага при повреди на мускулите, тетивите и зглобовите
  • Ги намалува отоците и ги лади болните места
  • Погоден е за спортска масажа на вкочаните мускули и зглобови
  • Брзо се впива и не ја масти кожата

Пакување: 100 мл.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се