ALWAYS Platinum 2+1 Хигиенски влошки супер, величина 2, 28 влошки + гратис ноќни влошки

ALWAYS Platinum 2+1 Хигиенски влошки супер, величина 2, 28 влошки + гратис ноќни влошки
389,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052620C
favorite_border

Опис на производот

ALWAYS Платинум супер дуо хигиенски влошки, величина 2

Пакување: 2 пакувања по 14 влошки + 1 пакување гратис ноќни влошки 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се