ALWAYS Platinum Хигиенски влошки нормал, величина 1, 16 парчиња

ALWAYS Platinum Хигиенски влошки нормал, величина 1, 16 парчиња
181,00 ден.
154,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040234C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

ALWAYS Платинум нормал дуо хигиенски влошки, величина 1

Пакување: 16 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се