ALWAYS Platinum Хигиенски влошки супер, величина 2, 14 парчиња

ALWAYS Platinum Хигиенски влошки супер, величина 2, 14 парчиња
181,00 ден.
154,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040233C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

ALWAYS Платинум супер дуо хигиенски влошки, величина 2

Пакување: 14 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се