ALWAYS Ultra Хигиенски влошки супер, величина 2, 16 парчиња

ALWAYS Ultra Хигиенски влошки супер, величина 2, 16 парчиња
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001741C
favorite_border

Опис на производот

ALWAYS Ултра супер дуо хигиенски влошки, величина 2.

Пакување: 16 влошки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се