APELINI 100% Природен сок (лимон, портокал, јаболко, шипка), 750 мл

APELINI 100% Природен сок (лимон, портокал, јаболко, шипка), 750 мл
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051430C
favorite_border

Опис на производот

Витаминска бомба за зајакнување на ИМУНИТЕТОТ на целото семејство.

100% природен цеден сок од портокал, лимон, шипинка и јаболко.

  • Содржи 100% овошје
  • Не содржи шеќер или додадена вода
  • Без конзерванси
  • Не е направен од концентрат
  • Има многу антиоксиданси
  • ЦЕЛОСНО ОРГАНСКИ ПРОИЗВОД… ПРИРОДЕН И ЗДРАВ
  • 200 мл = 500 мг витамин Ц
  • Се препорачува за сите возрасти
  • После отварање да се консумира до 3 дена
  • Македонски производ

Поттикнувајќи ја работата на имунолошкиот систем, витамин Ц се препорачува во превенција на инфекции, настинки и грип, како и за намалување на симптомите на истите.

Внесувањето на витамин Ц е корисно и потребно за сите возрасти и во сите годишни времиња бидејќи дејствува во насока на одржување на здравјето на луѓето (продолжување на нивниот животен век, го забавува процесот на стареење, ја одржува менталната и физичка кондиција на потребно ниво и ја зголемува отпорноста на организмот.)

Пакување: 750 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се