APRIL22 Биоразградливи доколенки со алое вера-црна боја, 20 DEN

April 22 Biodegradable everyday knee tights 20 DEN with aloe vera black dokolenki biorazgradlivi crni
APRIL22 Биоразградливи доколенки со алое вера-црна боја, 20 DEN
190,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054804C
favorite_border

Опис на производот

АПРИЛ22 - Единствените биоразградливи чорапи / доколенки со Алое Вера во светот, се направени од 94% Amni Soul Eco предиво, 6% Lycra и обоени се со органски бои. Овие доколенки се ултра удобни, меки на допир и овозможуваат правилно дишење на кожата. Термичкиот третман ги штити доколенките од микроби и бактерии и ги прави погодни за носење веднаш. Можете да ги носите цел ден, секој ден и да ја почувствувате истата мекост на вашата кожа до 5 перења.

  • Долготрајни
  • Меки на допир
  • Ја хидрираат кожата
  • Антимикробни
  • Еколошки

Amni Soul Eco е технологија од новата генерација што се користи за производство на подобрени, одржливи предива кои се многу издржливи, подолготрајни и се распаѓаат 10-15 пати побрзо од обичните доколенки.

Алое Вера ја одржува кожата мека и ги хидрира и штити доколенките од микроби и на тој начин го задржува природниот мирис на кожата.

Модата не смее да влијае на земјата! Покрај силните функционални карактеристики на АПРИЛ22, во споредба со обичните доколенки, откако ќе го изберете овој производ, дополнително станувате дел од екипата на модната револуција која прави промена во светот.

Пакување: 1 пар цна боја чорапи/доколенки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се