APRIL22 Биоразградливи хулахопки со алое вера-црна боја (L-XL), 20 DEN

April 22 Biodegradable everyday tights L-XL 20 DEN with aloe vera black hulahopki crni  biorazgradlivi
APRIL22 Биоразградливи хулахопки со алое вера-црна боја (L-XL), 20 DEN
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054809C
favorite_border

Опис на производот

АПРИЛ22 - Единствените биоразградливи хулахопки со Алое Вера во светот, се направени од 94% Amni Soul Eco предиво, 6% Lycra и обоени се со органски бои. Овие хулахопки се ултра удобни, меки на допир и овозможуваат правилно дишење на кожата. Термичкиот третман ги штити хулахопките од микроби и бактерии и ги прави погодни за носење веднаш. Можете да ги носите цел ден, секој ден и да ја почувствувате истата мекост на вашата кожа до 5 перења.

  • Долготрајни
  • Меки на допир
  • Ја хидрираат кожата
  • Антимикробни
  • Еколошки

Amni Soul Eco е технологија од новата генерација што се користи за производство на подобрени, одржливи предива кои се многу издржливи, подолготрајни и се распаѓаат 10-15 пати побрзо од обичните хулахопки.

Алое Вера ја одржува кожата мека и ги хидрира и штити хулахопките од микроби и на тој начин го задржува природниот мирис на кожата.

Модата не смее да влијае на земјата! Покрај силните функционални карактеристики на АПРИЛ22, во споредба со обичните хулахопки, откако ќе го изберете овој производ, дополнително станувате дел од екипата на модната револуција која прави промена во светот.

Пакување: 1 црни хулахопки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се