AQUA MARIS Bebe Капки за нос за бебиња, 10 мл

Aqua Maris BEBE nasal drops kapki za nos za bebe
AQUA MARIS Bebe Капки за нос за бебиња, 10 мл
129,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001518C
favorite_border

Опис на производот

Прочистена, изотонична морска вода од Јадранско Море која се употребува за дневна нега и хигиена на носето кај бебињата. Помага во одржување на проодноста на горните дишни патишта од првиот ден на животот. Без адитиви или конзерванси, не предизвикува зависност.

Пакување: 10 мл.

Содржина

Во лежечка положба на бебето се капнува по една капка во секоја носница. Капките може да се употребуваат неколку пати на ден и во тек на долг временски период.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се