AQUA MARIS Bebe Капки за нос за бебиња, 10 мл

AQUA MARIS Bebe Капки за нос за бебиња, 10 мл
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001518C
favorite_border

Опис на производот

Прочистена, изотонична морска вода од Јадранско Море која се употребува за дневна нега и хигиена на носето кај бебињата. Помага во одржување на проодноста на горните дишни патишта од првиот ден на животот. Без адитиви или конзерванси, не предизвикува зависност.

Пакување: 10 мл

Содржина

Во лежечка положба на бебето се капнува по една капка во секоја носница. Капките може да се употребуваат неколку пати на ден и во тек на долг временски период.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се