AQUA MARIS Clean Спреј за нос, 50 мл

Aqua Maris CLEAN Nasal Spray Sprej za nos
AQUA MARIS Clean Спреј за нос, 50 мл
280,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022559C
favorite_border

Опис на производот

Прочистена, изотонична морска вода, богата со соли и олигоелементи која испира вируси, бактерии и нечистотии и помага во одржување на хигиената на носот.

Се препорачува на лица со настинки и алергии, како и на оние кои се изложени на прашина и останати нечистотии.

Пакување: 50 мл.

Содржина

Анатомскиот апликатор овозможува полесно распрскување во секоја носница 2 - 6 пати на ден, а по потреба и почесто. Млазот на морската вода е пријатен при аплицирање и можат да го користат возрасни, деца, бремени жени и доилки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се