AQUAFRESH Active Fresh Паста за заби, 125 мл

AQUAFRESH Active Fresh Паста за заби, 125 мл
137,00 ден.
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051654C
Online only
Акција 01-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

3 во 1 заштита:

  • Здрави непца
  • Силни заби
  • Свеж здив

Паста за заби со флуорид (1450 ppm) и ментол.

Пакување: 125 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се