AQUAFRESH Big Teeth Детска паста за заби (6-8 год.), 50 мл

Auafresh Toothpaste expert protection for mixed teeth, gaps & gums, big teeth 6-8 years, with fluoride 1400ppm pasta za zabi za deca mlecni i trajni zabi
AQUAFRESH Big Teeth Детска паста за заби (6-8 год.), 50 мл
161,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023773C
favorite_border

Опис на производот

  • За деца на возраст од 6-8 години
  • Со флуорид 1450 ppm
  • 24 часа заштита од шеќерна киселина
  • Наменета е за нежна грижа, ги прави забите јаки, цврсти и ги штити при изложување на шеќерните киселини во текот на целиот ден

Пакување: 50 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се