AQUAFRESH Fresh&Minty Паста за заби, 125 мл

AQUAFRESH Fresh&Minty Паста за заби, 125 мл
122,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
014573C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

3 во 1 паста за заби со свеж вкус и 24-часовна заштита од шеќери овозможена со флуорид со што површината на забите се заштитува од киселината од шеќерите во текот на целиот ден.

  • Здрави непца
  • Силни заби
  • Свеж здив

Хранете се здраво и четкајте ги забите два пати дневно со паста за заби која содржи флуорид затоа што нивото на заштита се намалува помеѓу четкањето на забите.

Пакување: 125 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се