AROMA Бадем регенеративен крем за лице, 75 мл

AROMA Бадем регенеративен крем за лице, 75 мл
113,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
026799C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Кремот ја омекнува, храни и заштитува кожата од предвремено стареење. Содржи арганово масло, бадемово масло и витамин Е.

Наменет е за сите типови кожа.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се