AROMA Intense Black Фарба за коса, број 1.0

AROMA Intense Black Фарба за коса, број 1.0
134,00 ден.
87,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019507C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Aroma Intense 1.0 Црна фарба за коса

Пакување: 1 боја за коса

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се