AROMA Intense Classic Blond Фарба за коса, број 10.2

AROMA Intense Classic Blond Фарба за коса, број 10.2
134,00 ден.
87,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
028639C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Aroma Intense 10.2 Класично руса фарба за коса

Пакување: 1 боја за коса

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се