AROMA Крем за лице со невен, 75 г

AROMA Крем за лице со невен, 75 г
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030185C
favorite_border

Опис на производот

Крем за лице со невен

  • За секој тип кожа
  • Ја смирува и потхранува кожата
  • Го подобрува крвоснабдувањето
  • Ја збогатува кожата со кислород

Активни состојки: екстракт од невен, витамин Е, провитамин Б5, пчелин восок.

Пакување: 75 г

Содржина

Состав: Aqua, Isohexadecane, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Cetyl PEG / PPG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Paraffin, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Glyceryl Palmitate/stearate, Parfum, Cera Alba, Stearic Acid, Calendula Officinalis, Dichlorobenzyl Alcohol, Tetrasodium Edta, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Bht, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се