AROMA Крема за раце со глицерин и кокосово масло, 75 мл

AROMA Крема за раце со глицерин и кокосово масло, 75 мл
57,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044049C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Формула со 96% состојки од природно потекло.

Ја омекнува и подобрува еластичноста на кожата.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се