AROMA Невен крема за лице, 75 г

AROMA Невен крема за лице, 75 г
113,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030185C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Крема со невен за лице за секој тип кожа.  

Пакување: 75 г

Содржина

Состав: вода, исохексадекан, течен парафин, етилхексил стеарат, глицерин, цетил ПЕГ/ППГ-10/1 диметикон, полиглицерил-4 изостеарат, парафин, Ц10-Ц18 триглицериди, цера алба, стеаринска киселина, пантенол, токоферил ацетат, невен билка, хидрогенизирано рицинусово масло, БХТ, тетранатриум ЕДТА, натриум хлорид, 2-бромо-2-нитропропан-1,3-диол, дихлоробензил алкохол, парфем.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се