AROMA Q10 Крема за раце, 75 мл

AROMA Q10 Крема за раце, 75 мл
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047590C
favorite_border

Опис на производот

Крема за раце со коензим Q10 и Л-карнитин, кои обезбедуваат нега против стареење и ја стимулираат новата синтеза на колагенот. Формулата направена со 96% состојки од природно потекло ја хидрира, измазнува кожата и промовира подмладување на кожата на рацете.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се