AROMA Здраве крем, 30 г

AROMA Здраве крем, 30 г
129,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018528C
favorite_border

Опис на производот

Крем против кожни воспаленија со цинк оксид.

  • Квалитетен козметички производ специјално дизајниран за надразнета и чувствителна кожа
  • Смирува и омекнува
  • Противвоспалително дејство
  • Спречува сушење на кожата
  • За лице и тело
  • Да не се нанесува на отворени рани

Пакување: 30 г

Содржина

Состав: Aqua, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Zinc Oxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Stearic Acid, Cera Alba, Lanolin, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal

Употреба: се нанесува на сува и чиста кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се