AROMA Здраве крем, 30 г

AROMA Здраве крем, 30 г
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018528C
favorite_border

Опис на производот

Против кожни воспаленија со цинк оксид.

Квалитетен козметички производ кој ја смирува, ублажува и заздравува црвената, надразнета и повредена кожа. Создава заштитна бариера која заштитува од сушење и од штетни влијанија на надворешната средина.

Пакување: 30 г

Содржина

Употреба: се нанесува на сува и чиста кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се