ASSO Течен сапун бел, 950 мл

ASSO Течен сапун бел, 950 мл
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046662C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Течните сапуни Asso за миење раце, благодарение на урамнотежениот состав, создаваат богата пена која темелно ја чисти кожата. Присуството на глицерин во формулацијата дополнително ја негува кожата на рацете, оставајќи пријатно чувство на мекост.

Нето-тежина: 950 мл

Содржина

 

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се