ASSO Течен сапун син, 1000 мл

Alkaloid Asso Liquid Soap 1000 ml tecen sapun
ASSO Течен сапун син, 1000 мл
88,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055557C
favorite_border

Опис на производот

Alkaloid Asso Liquid Soap - Течен сапун за миење раце

  • Прави богата пена
  • Темелно ја чисти и негува кожата на рацете, оставајќи пријатно чувство на мекост
  • Се користи за секојдневно миење на рацете
  • Само за надворешна употреба

Пакување: 1000 мл

Содржина

Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Styrene/ Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Citric Acid, Benzophenone-4, CI 42090, Linalool.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се