ASSO Течен сапун син, 480 мл

ASSO Течен сапун син, 480 мл
99,00 ден.
94,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047757C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Течниот сапун Asso за миење раце, благодарение на урамнотежениот состав, создава богата пена која темелно ја чисти кожата. Присуството на глицерин во формулацијата дополнително ја негува кожата на рацете, оставајќи пријатно чувство на мекост.

Нето-тежина: 480 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се