ASSO Течен сапун син, 480 мл

ASSO Течен сапун син, 480 мл
82,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047757C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Течниот сапун Asso за миење раце, благодарение на урамнотежениот состав, создава богата пена која темелно ја чисти кожата. Присуството на глицерин во формулацијата дополнително ја негува кожата на рацете, оставајќи пријатно чувство на мекост.

Нето-тежина: 480 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се