ASSO Течен сапун син, 950 мл

ASSO Течен сапун син, 950 мл
132,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047759C
favorite_border

Опис на производот

Течните сапуни Asso за миење раце, благодарение на урамнотежениот состав, создаваат богата пена која темелно ја чисти кожата. Присуството на глицерин во формулацијата дополнително ја негува кожата на рацете, оставајќи пријатно чувство на мекост.

Нето-тежина: 950 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се