ASSO Течен сапун жолт, 480 мл

ASSO Течен сапун жолт, 480 мл
93,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047756C
favorite_border

Опис на производот

Течниот сапун Asso за миење раце, благодарение на урамнотежениот состав, создава богата пена која темелно ја чисти кожата. Присуството на глицерин во формулацијата дополнително ја негува кожата на рацете, оставајќи пријатно чувство на мекост.

Пакување: 480 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се