ASSO Течен сапун жолт, 950 мл

ASSO Течен сапун жолт, 950 мл
132,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047758C
favorite_border

Опис на производот

Течниот сапун Asso за миење раце, благодарение на урамнотежениот состав, создава богата пена која темелно ја чисти кожата. Присуството на глицерин во формулацијата дополнително ја негува кожата на рацете, оставајќи пријатно чувство на мекост.

Пакување: 950 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се