AURA All In 1 Маскара за очи

AURA All In 1 Маскара за очи
406,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047020C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Маскара која со еден потег ќе направи да изгледате совршено.

Четкичката со густо распоредени влакна дава со едно нанесување 3Д изглед на трепките.

  • Волумен, должина и совршено свиткани трепки

Нето-тежина: 13 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се