AURA All Year Bronze 908 Бронзер за лице и тело

AURA All Year Bronze 908 Бронзер за лице и тело
483,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034333C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

908 Bronze Bay Бронзер кој се состои од една посветла и една потемна нијанса чија комбинација дава сатенски бисерен финиш.

Совет за апликација: производот е наменет за разубавување на лицето и телото. Се нанесува со козметичка четка.

Нето-тежина: 18 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се