AURA Explicit Fiery Red Фарба за коса, број 7.66

AURA Explicit Fiery Red Фарба за коса, број 7.66
151,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002547C
favorite_border

Опис на производот

AURA Explicit Огнено црвена фарба за коса, број 7.66

  • Explicit фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели
  • Потполно ги покрива белите влакна и им ја враќа виталноста
  • Вредното масло на мароканското дрво АРГАН (богато со витамин Е и каротен) длабоко навлегува во структурата на влакното, ја хидрира косата и делува како моќен антиоксиданс
  • Косата станува јака, здрава и сјајна

Содржина

Пакувањето содржи:

  • 1 туба со боја за коса (50 мл)
  • 2 кесички хидроген (2 х 40 мл)
  • 1 кесичка хранлив третман со арганово масло (10 мл)
  • 1 пар заштитни ракавици
  • 1 упатство за употреба

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се