AURA Explicit Forever Blonde Special Light Ash Blonde Фарба за коса, број 11A

AURA Explicit Forever Blonde Special Light Ash Blonde Фарба за коса, број 11A
142,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018153C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

AURA Explicit Светло пепеласто руса фарба за коса, број 11A

  • Forever Blonde фарбата за коса е нова збогатена нутритивна нијанса, посебно прилагодена за сите типови на коса обоени во русо
  • Комплетот содржи и маска за нега и сјај на косата со висок процент на маслиново масло кое на обоената коса и дава дополнителна нега со долготрајно заштитно дејство
  • Маслиновото масло навлегува длабоко во структурата на косата и на тој начин ја штити од сушење, ја прави косата мека на допир и дава совршен сјај

Пакување: 1 боја за коса

Содржина

Пакувањето содржи:

  • 1 туба со боја за коса (50 мл)
  • 2 кесички хидроген (2 х 40 мл)
  • 1 кесичка маска за нега и сјај на коса (10 мл)
  • 1 пар заштитни ракавици
  • 1 упатство за употреба

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се