AURA Feeling Gold Сенка за очи во молив, нијанса број 2

AURA Feeling Gold Сенка за очи во молив, нијанса број 2
291,00 ден.
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051324C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Долготрајна сенка за очи која, поради мазната формула, може да се користи низ целиот очен капак.

  • Сенка за очи во молив со кремаста текстура
  • Нијанса: 2 - Creamy smokey eyes - FEELING GOLD

Пакување: 1 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се