AURA Fix Me Фиксатор за шминка, 75 мл

AURA Fix Me Фиксатор за шминка, 75 мл
233,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038526C
favorite_border

Опис на производот

  • Фино се распрскува
  • Исклучително лесно се нанесува
  • Без чувство на лепливост

Со формирање тенок, невидлив слој од филм ја фиксира шминката, правејќи ја долготрајна и отпорна на размачкување и потење како резултат на високи температури.

Финото распрскување овозможува рамномерно нанесување на производот без појава на дамки. Лесно се отстранува со било кое сретство за вадење шминка. Погоден е за сите типови на кожа.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се