AURA Glorious Cheeks Martini Руменило, нијанса 223

AURA Glorious Cheeks Martini Руменило, нијанса 223
214,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035270C
favorite_border

Опис на производот

Ова руменило содржи суптилен допир на боја и свежина. Glorious Cheeks нуди природен изглед со софистициран ефект на елеганција. Само една цртичка од руменилото на јаболчниците на образите ќе ви даде свежа боја и здрав сјај. Доволно е да нанесете само тенок слој на јаготките бидејќи овие руменила се интензивно пигментирани.

Нијанса 223 - Martini.

Нето-тежина: 5 г

Содржина

Совети за апликација:

Откако ќе ја завршите шминката, нанесете го Glorious Cheeks на јаболчниците на вашите образи со четка со природни влакна и измешајте.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се