AURA Хидроалкохолен гел за раце, 60 мл

Aura Hand Cleaning Hydroalcoholic gel hidroalkoholen gel za race
AURA Хидроалкохолен гел за раце, 60 мл
116,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051772C
favorite_border

Опис на производот

Хидроалкохолен гел за чистење раце базиран на алкохол. Ви овозможува да ја исчистите кожата на рацете без употреба на вода. Производот е збогатен со глицерин и пантенол, кои ја негуваат кожата и ја одржуваат нејзината хидратација.

По нанесување на производот на кожата, брзо се суши и не остава леплива трага. По употреба, остава пријатен и благ мирис на кожата.

Производот е погоден за секојдневна употреба и е дерматолошки тестиран. По нанесување на кожата, не плакнете го производот, туку почекајте да се исуши. Пакувањето овозможува лесна апликација.

Пакување: 60 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се