AURA Хидроалкохолен спреј за раце, 60 мл

AURA Хидроалкохолен спреј за раце, 60 мл
125,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051771C
favorite_border

Опис на производот

Хидроалкохолен чистач за раце базиран на алкохол. Ви овозможува да ја исчистите кожата на рацете без употреба на вода.

Производот е збогатен со глицерин и пантенол, кои ја негуваат кожата и ја одржуваат нејзината хидратација. По нанесувањето на производот на кожата, брзо се суши и не остава леплива трага. По употреба, остава пријатен и благ мирис на кожата.

Производот е погоден за секојдневна употреба и е дерматолошки тестиран. По нанесување на кожата, не го плакнете производот, туку почекајте да се исуши. Пакувањето овозможува лесна апликација.

Пакување: 60 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се