AURA Length Маскара за очи за издолжување на трепките

AURA Length Маскара за очи за издолжување на трепките
406,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047019C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Благодарение на својата лесна текстура и посебно креирана силиконска четкичка овозможува совршена екстензија и дефиниција на трепките.

Нето-тежина: 13 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се