AURA Medium Brown Маскара за веѓи 4.5 мл

AURA Medium Brown Маскара за веѓи 4.5 мл
347,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050879C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Текстура слична на гел, така што се нанесува во само неколку потези, а формулата збогатена со микро-влакна во форма на Y, совршено ги исполнува и ги дефинира лаковите на веѓите.

Пакување: 4.5 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се