AURA Молив за веѓи, нијанса број 1

AURA Молив за веѓи, нијанса број 1
226,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
017183C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Молив за прецизно и рамномерно исцртување на веѓи.
Водоотпорен, обезбедува добра покриеност, добро реагира на високи температури (не се топи), содржи висок процент на природни восоци и масла.

Додатокот кој се наоѓа на овој молив е четкичка за расчешлување на веѓите.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се